sport16:33, 05.12.2021Izvor: Radio Kontakt Plus

Takmičari mitrovičkog KBK "028" osvojili pet medalja na međunarodnom turniru u Nišu

Takmičari kik-boks kluba "028" iz Kosovske Mitrovice, osvojili su pet medalja na takmičenju pod nazivom "Balkans best fighters international cup", koje je održano u Nišu.

kbk-028-osvojio-pet-medalja-na-medunarodnom-turniru-u-nisu

Mitrovički kik-bokseri izborili su se za tri zlatne i po jednu srebrnu i bronzanu medalju.

Zlatom su se okitili Stefan Pavlović u kategoriji junora (do 71 kilograma), Boris Jakšić u kategoriji kadeta (do 47 kilograma) i Luka Lazarević u kategoriji kadeta (do 42 kilograma).

Srebro je pripalo Pavlu Milosavljeviću, koji je vicešampion među juniorima, u kategoriji do 67 kilograma.

Bronzu je osvojio junior Matija Mitrović, koji se takmičio u kategoriji do 75 kilograma.

"Zadovoljni smo učinkom", poručio je trener mitrovičkog tima, Marko Božović.

Na turniru u Nišu takmičilo se više od 500 kik-boksera iz šest zemalja.

Tagovi: Kik-boks Mitrovica