sport20:34, 16.07.2020Izvor: Radio Kontakt Plus

Partizan nadigrao Trepču na Zlatiboru

Fudbaleri Partizana nadigrali su igrače mitrovičke Trepče u meču koji je u okviru priprema za novu sezonu odigran na Zlatiboru. Konačan rezultat 2:0 za beogradske crno-bele.

zlatibor-fudbaleri-partizana-nadigrali-trepcu

"Parni valjak" nije dozvolio iznenađenje, jer je meč bio rešen već u prvom poluvremenu, kada su pala oba pogotka.

Golove su postigli Đorđe Ivanović u 9. i Umar Sadik u 45. minutu.

Član Srpske lige "Zapad" imao je nekoliko obećavajućih prilika, ali igrači tima iz Kosovske Mitrovice nisu uspeli da se upišu u strelce.

"Bila je ovo prva od dve utakmice koje će Trepča odigrati na mini-pripremama. Sledeća utakmica je već u nedelju, takođe na Zlatiboru, protiv ekipe Borca iz Banja Luke", navodi se u saopštenju mitrovičkog tima.

Šef stručnog štaba FK Trepča, Tomas Vasov, protiv beogradskog Partizana izveo je sledeći sastav: Milentijević, Popović, Đorđević, Lakota, Mašić, Pronek, Radojević, Tanasković, Mirković, Kasalović i Mihajlović.

U drugom poluvremenu šansu sa klupe dobili su Milošević, Ilić, Stević, Karamatić i Đurić.

Tagovi: PartizanFK TrepčaFudbal