Pioniri i petlići OFK Dif iz Kosovske Mitrovice nastavili su sa sjajnim rezultatima u 21. kolu lige Raškog okruga, ostvarivši ubedljive pobede protiv vršnjaka iz Novog Pazara i Tutina.
Pioniri su slavili protiv ekipe Sport klub iz Novog Pazara rezultatom 7:2. Golove za plavo-bele postigli su Bogdan Stojićević i Mateja Milisavljević po dva puta, dok su se u listu strelaca upisali i Mihajlo Stevanović, Jovan Aleksić i Viktor Stanković. Ovo je inače peta uzastopna pobeda pionira OFK Dif.
Petlići su takođe briljirali, savladavši ekipu Jedinstvo iz Tutina rezultatom 4:1. Dvostruki strelac bio je Petar Tomić, dok su po jedan gol postigli Teodor Marković i Ognjen Trifunović.
U poslednjem, 22. kolu prvenstva, pioniri gostuju u Jošaničkoj Banji gde će se sastati sa ekipom Akademija fudbala AS, dok petliće očekuje derbi meč protiv FK Pazar juniors.
Po završetku prvenstva Raškog okruga, mlade selekcije OFK Dif učestvovaće na brojnim domaćim i međunarodnim turnirima, među kojima se izdvajaju oni u Bajinoj Bašti i Apatinu, kao i međunarodni turniri krajem juna u Salzburgu i Moskvi.
















