Zlato i srebro za FK Rudar za kraj sezone

Fudbalski klub Rudar iz Kosovske Mitrovice, završio je sezonu osvajanjem zlata i srebra na turniru Vrnjačka Banja Kids 2023.
Image
Foto: FK Rudar

Na ovom takmičenju, posebno su se istakle generacije rođene 2016. i 2015. godine.

Generacija 2016. dominirala je tokom celog turnira, što je na kraju rezultiralo osvajanjem zlatne medalje.

Generacija 2015. i pored izazova koje su im postavili izostanci ključnih igrača, okitila se srebrnom medaljom.

FK Rudar se takođe može pohvaliti i individualnim nagradama. Najbolji strelci u ovim generacijama bili su Vukan Slavić i David Mihajlović, dok se kao najbolji igrač istakao Ognjen Suzić.

Generacije 2012, 2013. i 2014. nisu se okitile medaljama, ali je klub ponosan na njihovu borbu i zalaganje.

Takmičenjem u Vrnjačkoj Banji, FK Rudar je spustio zavesu na ovu godinu, ali već sa nestrpljenjem gleda ka sledećoj sezoni, gde očekuje još veći uspeh.


*Preuzimanje i objavljivanje sadržaja sa portala Kontakt Plus radija, nije dozvoljeno bez navođenja izvora.