Ipak postavljen bilbord u Gračanici, ali poruka drugačija

Kasno sinoć u Gračanici je ipak postavljen bilbord povodom predstojećeg Vidovdana. Međutim, poruka je drugačija.
Image
Foto: Kim

Nešto pre ponoći, radnici Opštine Gračanica postavili su bilbord na kojem piše – “Vidovdan 2026. Dobro došli u Gračanicu”.

Postavljanju bilborda prisustvovali su gradonačelnik Gračanice Novak Živić, ali i pojedini direktori opštinskih odeljenja.

Podsetimo, tokom jučerašnjeg dana pripadnici Kosovske policije nisu dozvolili postavljanje bilborda sa porukom – “Zavet Vidovdana”. Kako je rečeno, njima je zasmetala reč “zavet” u poruci.

Taj postupak policije osudio je direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju, Petar Petković.

Postavljanje bilborda inicirala je upravo Opština Gračanica a povodom predstojećeg Vidovdana.

Kim


*Preuzimanje i objavljivanje sadržaja sa portala Kontakt Plus radija, nije dozvoljeno bez navođenja izvora.