Teška krađa prijavljena je juče u Severnoj Mitrovici oko 14.45 časova, nakon što je vlasnik garaže S. M. prijavio da su iz nje ukradeni kućni predmeti.
Kako je za Kontakt Plus potvrdio šef operative za region Sever u Kosovskoj policiji Petrit Fejza, prema prijavi vlasnika iz garaže su odneti kućni aparati i drugi predmeti.
Za sada nije poznato šta je sve ukradeno iz objekta, niti kolika je pričinjena materijalna šteta.
Policija radi na rasvetljavanju slučaja.
Istog dana oko 23.00 časova u Severnoj Mitrovici prijavljen je i slučaj uznemiravanja putem SMS poruka.
Prema Fejzinim rečima, prijavu su podnele dve žene.
Osumnjičeni, kao i podnositeljke prijave, saslušani su potom u policijskoj stanici.
Odlukom dežurnog tužioca, slučaj će se voditi u redovnoj proceduri.

















