„Elektrosever“ ponovo poziva građane da potpišu ugovor o snabdevanju

Kompanija „Elektrosever“ danas je ponovo apelovala na potrošače, koji još nisu zaključili ugovor o snabdevanju električnom energijom, da to učine što pre.
Image
Foto: Kontakt Plus

Iz ove kompanije su naveli da je korišćenje električne energije bez ugovora u suprotnosti sa zakonskim propisima i utiče na bezbednost snabdevanja.

„Isključivo potpisivanjem ugovora i redovnim izmirivanjem obaveza, potrošači obezbeđuju stabilno i sigurno snabdevanje električnom energijom i izbegavaju negativne posledice, potencijalnu obustavu isporuke i utuženja“, ističe se u saopštenju.

Podsetili su da je jedina misija „Elektrosevera“ osiguranje kontinuiranog i nesmetanog snabdevanja električnom energijom i da može biti ostvarena samo uz saradnju i zajedničko angažovanje kompanije i svih korisnika usluga.

Ujedno su ponovili da su njihove poslovnice na usluzi građanima svakog radnog dana od 7 do 14 časova.


*Preuzimanje i objavljivanje sadržaja sa portala Kontakt Plus radija, nije dozvoljeno bez navođenja izvora.